Przyłącza wodno-kanalizacyjne Pińczów

Nasza firma kompleksowo zajmie się realizacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych w Pińczowie do twojego budynku. Nasi doświadczeni pracownicy pieczołowicie wykonają inwestycję oraz pieczołowicie dopilnują wszystkich formalności.

przyłącze wodno-kanalizacyjne w Pińczowie do budynku

Podłączenie domu do sieci wodno-kanalizacyjnej jest znacznie wygodniejsze od używania własnych źródeł wody oraz usług szambiarskich. Realizacja przyłącza rozpoczyna się od wypełnienia koniecznych formalności. W zależności od terenu, na jakim będzie wykonywane przyłącze czas potrzebny na realizację formalności może się różnić. Warto o tym pamiętać podczas planowania prac i uwzględnić ten okres w naszych planach. W skład inwestycji wchodzi instalacja następujących komponentów:

 • przyłącze sieci
 • studnię wodomierzową
 • instalacja wodomierza głównego
 • instalacja urządzenia pomiarowego

 

  Krokiem pierwszym jest złożenie wniosku o wydanie warunków przyłączenia. Konieczne jest oszacowanie zapotrzebowania na wodę (np. 200 litrów/ doba). Kolejno zobowiązani jesteśmy dołączyć mapę sytuacyjno–wysokościową i dokument, który potwierdzi nasze prawo do korzystania z nieruchomości. Wydanie warunków technicznych trwa zwykle nie dłużej niż 30 dni od daty złożenia wniosku.

  Gdy otrzymamy już warunki, w ich treści zawarte będą informację, jakiego rodzaju ścieki odbierane będą przez naszą kanalizację. Następnie wymagane jest opracowanie projektu technicznego. Nasza firma posiada zaufanych projektantów, którzy zadbają o każdy nawet najdrobniejszy szczegół w projekcie. Dzięki temu uniknięcie państwo problemów podczas uzgadniania projektu z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji.

  Wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego nie wymaga dodatkowych pozwoleń. Konieczne jest tylko zgłoszenie tego faktu władzom oraz przedłożenie technicznego opisu wykonywanej instalacji. Nasz projektant ma niezbędne uprawnienia z zakresu sieci instalacji sanitarnych. Nasza firma zajmuje się również uzyskaniem odbioru przyłączy przez właściwe organy Zakłady Wodociągów i Kanalizacji. Dzięki posiadanemu doświadczeniu zawsze dopilnujemy wszelkich formalności.

  Jak widać cały proces jest złożony oraz wymaga wiedzy technicznej. Dlatego z chęcią odciążymy cię z tego kłopotliwego zadania i wszystkie formalności związane z wykonaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych w Pińczowie zrealizujemy za ciebie.

  Dojazd do klienta na wycenę 15 kilometrów od Kielc gratis. Większe odległości ustalane są indywidualnie.

  Wykonamy każdą pracę

  Nasza firma udzieli niezbędnej porady każdemu z naszych klientów. Pamiętaj, jesteśmy fachowcami z doświadczeniem, na których możesz polegać.

  Skontaktuj się  z nami