Usługi minikoparką

Gdy do wykonania pracy niezbędny jest ci zwinny sprzęt, nasza minikoparka jest doskonałym rozwiązaniem. Wjedzie wszędzie tam, gdzie maszyny większych rozmiarów się nie zmieszczą.

Nasze usługi minikoparką

 

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług minikoparką. Nasi pracownicy mają niezbędne doświadczenie w tym zakresie, a sprzęt jest kompletnie wyposażony, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Nasze minikoparki wykonają wszelkie roboty ziemne, a profesjonalni pracownicy dają gwarancję dobrze wykonanej pracy. Wykonamy wszelkie roboty ziemne, prace ziemne czy wykopy.

Przed przystąpieniem do każdej z prac pierwszym krokiem jest profesjonalne doradztwo. Pierwsza wizyta w celu konsultacji jest w pełni darmowa. Wszystko po to by wykonywane usługi minikoparką były dostosowane do potrzeb inwestycji oraz klienta.

Dojazd do klienta na wycenę 15 kilometrów od Kielc gratis. Większe odległości ustalane są indywidualnie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Profesjonalizm

Wykonywanie każdych robót ziemnych to duża odpowiedzialność. Nasi operatorzy minikoparki sprawnie zrealizują każde zadanie.

Solidność oraz gwarancja

Każde z powierzonych zadań dla naszej minikoparki realizujemy z odpowiednią starannością. Wszystko po to by nasz klient czuł się bezpiecznie.

konsultacja

Nasza firma razem z tobą opracuje optymalne rozwiązanie dla ciebie. Wszystko w celu uniknięcia niepotrzebnych kosztów podczas wykonywania inwestycji.

Nasze wybrane realizacje usług minikoparką

Oto kilka przykładowych wykonanych realizacji . Każda z nich posiadała inną specyfikę oraz stopień trudności wykonania. Dzięki naszemu doświadczeniu bez trudu uporaliśmy się z każdą z nich.

Prace obejmowały kompleksowe przygotowanie oraz wyrównanie terenu. Powierzchnia posiadała nieregularne ukształtowanie. Na miejscu zaszastaliśmy rosnące drzewa oraz pozostałości gruzowiska. Konieczne było usunięcie wszystkich drzew wraz z ich systemami korzennymi oraz uporządkowanie pozostałych kamienipo gruzowisku.

Po wstępnym usunięciu wszelkich śmieci, gruzu oraz korzeni przystąpiliśmy do zbierania wierzchniej warstwy terenu. Z racji jego ukształtowania część zebranej ziemi wykorzystywaliśmy ponownie do uzupełnienia zaniżeń oraz odpowiedniego wyprofilowania terenu. Podczas prac wykorzystaliśmy naturalne ukształtowanie terenu i całość placu dostawaliśmy do jego naturalnego spadku. Dzięki takiemu zabiegowi klient nie będzie miał w przyszłości problemów ze zbierającą się wodą deszczową.

Wykonamy każdą pracę

Nasza firma udzieli niezbędnej porady każdemu z naszych klientów. Pamiętaj, jesteśmy fachowcami z doświadczeniem, na których możesz polegać.

Skontaktuj się  z nami